Farebné okno do bytu

Farebné okno do bytu
Farebné okno do bytu

Farebné okno do bytu

Biela je klasikou, ktorou pri oknách vo vašom domove nič nepokazíte. Zďaleka však nie je jedinou farbou, ktorú máte k dispozícii v momente voľby okien do vášho bytu. Aké farby okien sú v súčasnosti v kurze a ako ich možno zladiť s celkovým prostredím?

Prečo sa oplatí mať v byte farebné okná?

Na začiatok by sme mohli povedať, že farebné okná sú momentálne veľmi populárne, nakoľko vám dávajú možnosť prejaviť váš osobný vkus a zariadiť váš byt podľa vašich predstáv do najmenších podrobností. Celkový vzhľad bytu totiž nemajú na starosti len nábytok a doplnky, ale aj okná, dvere a ďalšie prvky. Je vhodné jednotlivé kúsky vo vašom byte ladiť do podobných farieb alebo tónov, ktoré vzájomne možno kombinovať, aby ste tak dosiahli harmonický celok. Pri nábytku vo svetlých farbách si napríklad môžete zvoliť okná v tmavšom prevedení alebo naopak tmavší nábytok doplniť o okná so svetlým rámom.

Čo charakterizuje farebné okná v byte

Okná používané v bytových jednotkách sú v zásade dodávané v plastovej alebo v hliníkovej podobe. Pri oboch verziách je dostupné farebné prevedenie v rôznych odtieňoch, z ktorých najpopulárnejšie sú tóny pripomínajúce drevo, keďže evokujú prírodu a vytvárajú príjemnú pozitívne nabitú atmosféru. Je dôležité, aby ste pre okná vo vašom byte zvolili farebné tóny, ktoré sa vyznačujú vysokým stupňom kvality a odolnosti voči vplyvom vonkajšieho prostredia a to tak v letných, ako aj zimných mesiacoch.

Odporúčame vám staviť na farebné dekory profilov okien, alebo ak chcete drevokory, ktoré sú spoľahlivým a inovatívnym riešením do vášho bytu a zárukou farebnej stálosti. V našej ponuke rozdeľujeme dostupné farebné odtiene do niekoľkých skupín. Štandardnú príplatkovú skupinu zastupuje orech, mahagón, ako aj zlatý a tmavý dub. Štandardná príplatková skupina + pozostáva z tónov, akými sú antracit-drevo, vermont, meranti, metbrush, montana, tiama a cheyenne.

Napokon máte k dispozícii neštandardnú príplatkovú skupinu, spomedzi ktorej vynikajú svetlé odtiene krémovej a birke rose, kým tmavé reprezentuje zelená, hnedá, červená antracit a kovová modrá. K hnedej sa približuje aj nogal toscana, teak arte, čokoládová, letný douglas a macore, pričom nemožno zabúdať ani na oregon a sivú farbu.

Zasklenie balkónu v byte

Zasklenie balkónu v byte

Uvažujete o možnosti zasklenia balkónu vo vašom byte, máte však pochybnosti o tom, čo všetko so sebou obnáša? Na nasledujúcich riadkoch vám priblížime, v čom spočívajú výhody zasklenia a čo je pri ňom potrebné vziať do úvahy.

Hliníkové automatické dvere

Hliníkové automatické dvere

Kde všade sa hliníkové automatické dvere môžu použiť a čo patrí k ich najväčším pozitívam? Aké druhy automatických dverí rozoznávame? Na tieto a podobné otázky vám odpovieme v nasledujúcich riadkoch.

Okná vhodné pre rodinné domy

Okná vhodné pre rodinné domy

Správna voľba okien a dverí do vašej domácnosti je jedným z krokov k tomu, aby ste sa vo vašom domove cítili príjemne, útulne a aby v ňom panovala pravá rodinná pohoda. Aký druh okien sa teda najlepšie hodí do rodinných domov a čo by ste si pri nich mali všímať.

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu