Hliníkové automatické dvere

Hliníkové automatické dvere
Hliníkové automatické dvere

Hliníkové automatické dvere

Kde všade sa hliníkové automatické dvere môžu použiť a čo patrí k ich najväčším pozitívam? Aké druhy automatických dverí rozoznávame? Na tieto a podobné otázky vám odpovieme v nasledujúcich riadkoch.

Čo všetko vám hliníkové automatické dvere ponúkajú?

Jednoduchá odpoveď by znela: maximálnu kvalitu. Dvere z hliníka sa vyznačujú dlhodobou životnosťou, stabilitou a ochranou pred poveternostnými vplyvmi. Ľahko sa s nimi manipuluje a súčasne nie sú náročné v otázke údržby. Hliníkové dvere sú bezpečným riešením pre vašu domácnosť, ako aj firemné priestory a charakterizuje ich skvelá tepelno-izolačná vlastnosť. Nehovoriac o ich odolnosti voči nárazom a estetickom vzhľade.

Automatické dvere pre obchodné priestory

Čo sa týka automatických dverí, s tými sa najčastejšie stretávame v reprezentatívnych administratívnych priestoroch, obchodných centrách alebo iných stavbách, cez ktoré pravidelne prechádza veľké množstvo ľudí. Vďaka spoľahlivému systému automatického otvárania a zatvárania umožňujú plynulý pohyb zákazníkov a nepredstavujú problém pre ľudí s plnými rukami ani klientov vyžadujúcich bezbariérový prístup. Majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti a ich stabilita je zárukou odolnosti voči poveternostným vplyvom aj v prípade nárazu či inej formy poškodenia.

Dostupnosť automatických dverí

V dnešnej dobe vám trh ponúka pestrú škálu automatických dverí, popri hliníku sa vyrábajú tiež z ocele či dokonca z dreva. Najväčšej obľube sa tešia práve hliníkové automatické dvere pre svoje široké možnosti uplatnenia, životnosť, bezproblémovú montáž a výhodnú cenu, za ktorú dostanete vysoko kvalitný produkt s možnosťou využitia kompletných služieb zahŕňajúcich montáž, údržbu a v prípade potreby následný servis.

Hliníkové automatické dvere zabezpečia firme, banke, kancelárskym priestorom aj obytnej budove úsporu v otázke energetických nákladov a môžete si ich zadovážiť v rozličných verziách. Ponúkame vám lineárne automatické posuvné dvere ideálne hlavne pre frekventované vstupy, teleskopické automatické dvere do širokej prechodnej pasáže, oblúkové automatické posuvné dvere moderného vzhľadu aj uhlové automatické posuvné dvere dodávajúce vášmu vstupnému priestoru nadmieru originálny dizajn.

Príprava pred montážou okien a dverí

Príprava pred montážou okien a dverí

Montáž okien a dverí nie je až tak náročnou záležitosťou, akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať, na začiatok sa je však potrebné na ňu dobre pripraviť. V čom by mala podobná príprava zabezpečujúca bezproblémovú montáž spočívať, vám prezradíme v nasledujúcich riadkoch.

Farebné okno do bytu

Farebné okno do bytu

Biela je klasikou, ktorou pri oknách vo vašom domove nič nepokazíte. Zďaleka však nie je jedinou farbou, ktorú máte k dispozícii v momente voľby okien do vášho bytu. Aké farby okien sú v súčasnosti v kurze a ako ich možno zladiť s celkovým prostredím?

Fasádne systémy

Hliníkové fasádne systémy

Fasádne systémy majú široké spektrum použitia a vyrábajú sa v rôznych verziách. Čo by ste o nich mali vedieť a ktorý materiál je pre ich použitie najvhodnejší z hľadiska životnosti, dostupnosti a kvality.

Pomôžeme Vám?
Prosím čakajte...
Nahrávám súbory na server (0/0)
Posielam správu